OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Otavský halový pohár v rybolovné technice v Písku

Účastníci v RT ze Zpč. ÚS

Týmy místních organizací Kdyně, Nepomuk, Horšovský Týn a Nýrsko se jako hosté zúčastnily Otavského halového poháru v rybolovné technice v Písku.
Organizace závodu byla velmi zdařilá a díky využití moderní techniky bylo možné sledovat aktuální výsledky na velkoplošné obrazovce. Současně se výsledky zobrazovaly on-line na internetových stránkách místní organizace Písek, takže nejen fanoušci, ale především rodiče mohli výkony svých dětí sledovat v reálném čase z domova.

Nejlepšího medailového umístění za Západočeský územní svaz dosáhla svěřenkyně místní  organizace Kdyně Lucie Nejdlová, která se v kategorii mladších žákyň  umístila na 1. místě. V kategorii starších žáků obsadil 3. místo David Nejdl, taktéž svěřenec kdyňské organizace. Na 3. místě se umístila v kategorii juniorek Kristýna Kamasová z místní organizace Nepomuk.
I dalším našim závodníkům se dařilo, některým utekly medaile opravdu jen o kousek. Pro ostatní byla účast cenou zkušeností a navíc dobrým vyplněním pauzy mezi Územním halovým přeborem konaným 27. 1. v Kladrubech a  jarním kolem Územního halového přeboru v rybolovné technice plánovaným na 03.03.2019 ve Kdyni.
Nejúspěšnějším týmem z našeho územního svazu byl tým ze Kdyně, který obsadil 4. místo.

Petrův zdar!

Jan Hozman


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám