OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

     

Unikátní řešení pro ekologické hospodaření se zdroji naší Země a zdraví člověka...

Společnost New Human Solution s.r.o. vznikla v roce 2015 jako reakce na rozšiřující se potřeby lidstva v oblasti ekologického hospodaření se zdroji planety Země a v nalezení zdraví člověka. Na vlastním vývoji antimikrobiálních aplikací pomocí netoxických a ekologických přípravků pracujeme od roku 1992, čímž vzniklo několik patentů a rozsáhlé know-how. Veškeré aplikace/produkty byly vyvíjeny ve spolupráci s ústavy Akademie věd ČR. Testy probíhaly ve Státním zdravotním ústavu Praha, v AV ČR a v akreditovaných laboratořích. Po mnoha testech vždy proběhlo praktické odzkoušení aplikace a její vyladění v reálných podmínkách. V současné době se věnujeme prodeji realizace jednotlivých produktů s aplikací/know-how a zhotovováním aplikací zajišťujících kvalitu vody pitné, surové, technologické atd. Klientovi nabízíme prodej technologických řešení / kompletní know-how, či zhotovení aplikace úpravy vody na míru s jejím postupným "implementováním / testováním / zaváděním" do jeho výroby či provozu.

Co nabízíme?

Úpravu vody takovým způsobem, který zabezpečuje nebo prodlužuje její optimální ochranu či odolnost proti množení mikroorganismů (bakterie, viry, plísně a řasy). Stabilizaci je možné, u nádrží a jiných uzavřených systémů, neustále obnovovat, a tím zachovávat požadovanou kvalitu vody po období několika měsíců až let. Naše řešení se od ostatních liší tím, že zajišťuje i následnou ochranu vyčištěné vody proti opětovnému znehodnocení mikroorganismy, a dále v době trvanlivosti, která se pohybuje po několik týdnů, měsíců či let! Tímto způsobem upravená voda dokáže postupně likvidovat živý biofilm a zamezit jeho opětovným nárůstům na stěnách technologických zařízení apod. Při různých zkouškách, (např. Státní zdravotní ústav Praha) i v praxi, jsme se přesvědčili, že námi provedená stabilizace/ochrana vody, neovlivňuje její chuťové vlastnosti, vodivost, nemá vliv na bakterie kalu atd.

Více se dozvíte v přiloženém PDF nebo na stránkách http://www.newhumansolution.com/ 


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.