OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Změna v přihlašování přes Google, Facebook a Microsoft

Sjednocení přihlášení do služby Plus4U a UAF Aplikací 

Vážení uživatelé,

v rámci sjednocení přihlášení do služby Plus4U a do UAF aplikací podle standardu uuApp  jsme pro vás připravili změny v přihlašování do služby Plus4U. Nově se bude možné jednotně přihlašovat do služby Plus4U a do UAF aplikací prostřednictvím stejné autentikační služby. Změna bude zavedena 1. listopadu 2017.

V případě, že využíváte služeb informačního systému v Plus4U (např. +4U Lékař) a zároveň nějaké UAF aplikace (např. eRecept), stačí se přihlásit pouze jednou, a následně se můžete libovolně pohybovat mezi těmito dvěma systémy.

Změna přináší drobné a dočasné omezení:

Od 20. října 2017 nebude dočasně možné napojovat účty v Plus4U k účtům 3. stran, tzn. k Facebooku, Google nebo Microsoftu. Přihlašování pomocí již napojených účtů 3. stran bude funkční do 1. listopadu 2017.

K 1. listopadu 2017 zrušíme všechna stávající napojení na externí účty, které si ale budete moci od stejného data s Plus4U znovu opět jednoduše propojit. Podrobný postup, jak se přihlašovat pomocí externích účtů, naleznete zde.

S touto změnou souvisí prodloužení doby připojení neaktivního uživatele z aktuálních 30 minut na 8 hodin - v případě delší doby, kdy nejste ve službě Plus4U aktivní, není třeba se stále přihlašovat.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží kdykoliv kontaktujte +4U Helpdesk.

Váš tým Plus4U Net


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.