Odbor lovu ryb udicí- LRU

Plavaná, přívlač, feeder, muška. To jsou disciplíny, které spadají pod tento odbor.

Termínový kalendář LRU- 2017

• Začala nová závodní sezona přívlačářů

Loňská sezona západočeských závodníků v přívlači byla velmi podařená. Ať již šlo o výsledky na Mezinárodním Mistrovství republiky dospělých: Náš kraj obsadil 3. místo a Daniel Kop se stal Vicemistrem, mezi juniory zase vynikl Filip Ráža, který v kat. U18 obsadil 4. místo a na Mistrovství Slovenska byl dokonce druhý, nebo v ligových soutěžích, kdy družstvo Plzeňáci vyhrálo nejvyšší soutěž a ve druhé lize se naše mužstva umístila na prvním a druhém místě (KUR, Bolení Hlavy). A proto očekávání letošních výsledků jsou veliká.

4.5.2017 | Rubrika: Odbor lovu ryb udicí- LRU

• Krajský přebor mládeže ve feederu

Sekce odboru LRU feeder si Vás dovoluje pozvat na krajský přebor mládeže ve feederu, který se koná dne 16. dubna 2017 v Plzni na soutoku Radbuzy se Mží.

12.4.2017 | Rubrika: Odbor lovu ryb udicí- LRU

• Havelkův bič 2017

MO ČRS Plzeň 1 a Západočeský územní svaz si Vás dovolují pozvat k účasti v 24. ročníku klasického závodu v plavané Havelkův bič 2017 který se koná v Plzni, 20. dubna 2017 na Borské přehradě podél silnice na Valchu.

28.3.2017 | Rubrika: Odbor lovu ryb udicí- LRU

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.