Přihlášení do RIS

Aktiv hospodářů podzim 2018

Dne 17. 10. 2018 se konal Aktiv hospodářů v plzeňském Škodalandu u Borské přehrady.  Prostor pro konání aktivu byl bezplatně poskytnut Magistrátem města Plzně, za což mu touto cestou děkujeme. Na místě se sešlo přes sedmdesát hospodářů a dalších  zástupců místních organizací Západočeského územního svazu.

V průběhu této akce byly přítomným funkcionářům prezentovány nové funkční prvky v informačním systému LIPAN. Jednalo se zejména o představení portálů rybářské stráže, revírů a rybochovných zařízení, které doplní již 9 let fungující modul evidence členské základny. Celá prezentace byla zajištěna programátorem firmy +4U, na kterého se poté zástupci MO mohli obrátit s dotazy na jednotlivé funkčnosti v informačním systému LIPAN.

            

Po ukončení prezentace následoval běžný program Aktivu hospodářů.  Během aktivu byly účastníkům podány informace o cenách násadových ryb a o cenách povolenek na příští rok, dále byly představeny změny v rybářském řádu a v soupisech rybářských revírů na rok 2019 a nakonec byla s hospodáři dořešena distribuce násad do rybářských revírů. Celkový výlovek z chovných rybníků ČRS v rámci Zpč. ÚS představuje každoročně zhruba čtyřistapadesát tun ryb.

          

Celá akce úspěšně proběhla za hojné účasti zástupců místních organizací a pevně věříme, že pro jednotlivé MO byla přínosem.