OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

     

Ze zasedání územního výboru

 • Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (leden 2019)

  První letošní zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se uskutečnilo 24. ledna 2019.  V rámci kontroly usnesení informovali předseda s jednatelem o podpisu kupní smlouvy na rybníky Dravý 1 a Dravý 2 o výměře 3,2 ha v Malesicích u Plzně, kde již byl územní svaz zapsán Katastrálním úřadem jako vlastník. Jakmile budou vyřešeny všechny nezbytné administrativní záležitosti (např. manipulační řády) a rybníky budou vyhlášeny řádnými rybářskými revíry, bude zahájen rybolov. O termínu budou rybáři informováni na webových stránkách územního svazu. 


  27.1.2019 | Rubrika: Ze zasedání územního výboru

 • Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (prosinec 2018)

  Čtrnáctého prosince zasedal naposledy v letošním roce výbor Západočeského územního svazu ČRS.V úvodu zasedání obdrželi členové výboru informaci o vložení Stanoviska k dani z nemovitých věcí do informačního systému pro potřebu účetních v místních organizacích sdružených v Západočeském územním svazu. Předsedkyně ekonomické komice Martina Vlčková krátce stanovisko okomentovala a informovala o jednáních s některými MO v souvislosti se zmíněnou daní (jedná se zejména o případy, kdy je rybník veden v katastru nemovitostí jako ostatní plocha – potom není pozemek osvobozen od daně z nemovitostí).


  18.12.2018 | Rubrika: Ze zasedání územního výboru

 • Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu ( listopad 2018)

  Dne 22. listopadu jednal na svém pravidelném zasedání výbor Západočeského územního svazu. Předsedkyně ekonomické komise p. Martina Vlčková seznámila členy výboru s informacemi o dani z nemovitosti z rybníků v závislosti na údajích vedených v katastru nemovitostí. O písemné stanovisko byl také požádán daňový poradce, po jeho obdržení bude v rámci metodické pomoci připraven pokyn pro místní organizace.


  26.11.2018 | Rubrika: Ze zasedání územního výboru

 • Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu ( říjen 2018)

  Dne 18. října na svém pravidelném zasedání jednal výbor Západočeského územního svazu. Jednání zahájil a řídil předseda Ing. Jan Štípek.Tradičně prvním bodem programu byla kontrola plnění usnesení. Všechna usnesení již byla splněna, případně jejich plnění probíhá. Následovala informace z jednání aktivu hospodářů, kterou přednesl hospodář územního svazu Jaroslav Vogl. 


  22.10.2018 | Rubrika: Ze zasedání územního výboru

 • Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu ( září 2018)

  Dne 21. září jednal na svém pravidelném zasedání výbor Zpč. územního svazu. Ke svému výjezdnímu zasedání tentokrát zvolil středisko ČRS na Štědroníně. Jednání zahájil předseda Ing. Jan Štípek, který seznámil přítomné s areálem střediska, popsal jeho historii, současný stav po rekonstrukci a především s možnostmi, které středisko poskytuje rybářům, zejména pak členům ČRS.


  24.9.2018 | Rubrika: Ze zasedání územního výboru

 • Výbor územního svazu se sešel na své první schůzi

  První jednání výboru územního svazu proběhlo 28.6.2018.


  16.7.2018 | Rubrika: Ze zasedání územního výboru


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.