Přihlášení do RIS

Video reportáže Zpč. ÚS

 • Muškaříme spolu - mezigenerační sraz milovníků muškaření


  Ve dnech 15. a 16. 10. 2022 uspořádal rybářský kroužek Parmičky Sokolov 
  mezigenerační sraz milovníků muškaření...

 • Pilsen Trout Game( video)

  Ve dnech 26. – 27. 10. 2019 se konal první ročník pohárového závodu v lovu pstruhů ze břehu. Závod probíhal na mimopstruhovém úseku řeky Mže v Plzni, pod záštitou Českého rybářského svazu, z. s., Západočeského územní svazu,  odboru lovu ryb udicí. Změřit svoje síly si nepřijeli pouze závodníci z Čech, ale i ze zahraničí. 

 • Video reportáž z XIII. mezinárodního mistrovství ČR - přívlač


  Ve dnech 12. - 13.10. 2019 probíhalo na vodní nádrži Hracholusky XIII. mezinárodní mistrovství České republiky v přívlači. Akci pořádal Daniel Kop pod záštitou MO ČRS Plzeň 1 ve spolupráci se Západočeským územním svazem.


 • Kapr obecný- umělý výtěr a následný odchov (video reportáž)


  Blíží se podzim a s ním i nadcházející sezóna výlovů. Není žádným tajemstvím, že nejhojněji vyhledávanou rybou mezi českými rybáři je právě kapr.  Co vše ale předchází tomu, nežli si můžeme kapra na svazové vodě chytit?


 • Videoreportáž z územního kola Zlaté udice 2019

  Podívejte se s námi na průběh rybářské akce Zlatá udice, kde se sedm okresních družstev mladých rybářů utkalo v lovu ryb na udici, rybolovné technice a rybářských znalostech.


 • Vysazování pstruha duhového (video)

  Podívejte se v našem krátkém videu, jak takové vysazování probíhá...


 • Umělý výtěr - Jelec jesen (video)

  Jako jeden z mála v České republice provádí hospodář ČRS MO Aš Michal Bláha umělý výtěr jelce jesena. Co to obnáší a jak celý proces probíhá? To se dozvíte v následujícím videu...


 • Vysazování úhořího monté(video)

  V Západočeském územním svazu proběhlo vysazování úhořího monté. Do revírů bylo vysazeno celkem 34kg monté, což představuje asi 102 000 ks malých úhořů. Na to, jak vysazování probíhalo se můžete podívat v následujícím videu.


 • Seminář vedoucích rybářských kroužků Zpč. ÚS (video)

  Po roce se opět setkali v křimickém hotelu York vedoucí rybářských kroužků místních organizací. Je třeba říci, že toto každoroční setkání na semináři, ale i na dalších společných akcích, významně pomáhá k vzájemnému poznávání mezi členy jednotlivých MO a vede ke zlepšení spolupráce v rámci Územního svazu. Seminář zahájil a vedl předseda odboru mládeže Západočeského územního svazu ČRS Jiří Podskalský, jako hosté se na seminář dostavili předseda Rady ČRS Karel Mach a jednatel Zpč. ÚS Martin Bílý.