Přihlášení do RIS

Časopis Rybářství má nový web irybarstvi.czTradiční časopis Rybářství působí od středy také v nové online verzi na webové stránce www.irybarstvi.cz. Zpracování článků se od těch v časopise trochu odlišuje. Příspěvky na webu jsou aktuálnější a variabilnější. Na irybarstvi.cz naleznete videa, soutěže nebo třeba články obrazem, jejichž hlavním nosným prvkem je velké množství fotografií.

Web Rybářství tedy využívá platformy, které svět internetu nabízí. Další takovou možností je větší možnost čtenářů zasahovat do chodu webu. Samozřejmostí je přispívání čtenářů do diskuzí pod články, možnost soutěžit o lákavé ceny a novinkou je vymezený prostor pro jejich názory. Jmenuje se Názorník a uživatelé ho naleznou na hlavní stránce. Do Názorníku je možné napsat svůj vlastní názor na jakékoliv téma týkající se rybařiny. A pak už jen očekávat reakce ostatních čtenářů.

Na webu je také možnost přidávat své úlovky do soutěže NejNej. Výhodou pak je, že fotografie se po schválení hned zobrazí na webu v dané sekci, takže se jimi můžete pochlubit kolegům a kamarádům.

Propojení s časopisem je zajištěno velkou obálkou aktuálního čísla, která se dá rozkliknout. Stránka čtenáře nasměruje na text shrnující aktuální vydání časopisu. Dále zde najdete ukázky z tiskových stran, obsah časopisu a jeden „odemčený“ článek v celém znění. Během měsíce se takto odemknou hned tři články. Na jaké období, bude čtenář znát dopředu.