Přihlášení do RIS

Časopis Rybářství můžete číst také v elektronické podobě

 Rybářství-el. verze.jpg

Váš oblíbený časopis Rybářství si můžete nově prohlížet v digitální podobě. Objednejte si pololetní nebo roční předplatné elektronického časopisu nebo si kupte třeba jenom jedno vybrané číslo. Oproti tištěnému ušetříte hodně peněz, a navíc budete mít čtení u sebe výrazně dřív.

Text a foto: redakce Rybářství a repro digiport.cz

Pokud upřednostňujete čtení v elektronické podobě, můžete listovat Rybářstvím ve svém telefonu, na tabletu nebo na notebooku. Jaké jsou výhody zakoupení časopisu nebo předplatného v digitální podobě:

CENA – jedno číslo vyjde na 70 Kč (tedy o 30 Kč levněji než tištěná verze). Půlroční předplatné přijde na 390 Kč (tištěná 540 Kč) a roční předplatné na 780 Kč (tištěná 1080 Kč).

POHODLÍ – časopis nemusíte mít fyzicky u sebe, do svého účtu se připojíte kdykoliv a odkudkoliv. S časopisem se tak nemusíte nikam vláčet a nezabírá vám místo v zavazadle. Pokud víte, že nebudete mít přístup k internetu, můžete si do svého smartphonu, tabletu nebo počítače stáhnout aplikaci Mediatéka, ve které budete mít přístup k časopisu nepřetržitě.

EKOLOGIE – časopis se tiskne na papír a jeho výroba zatěžuje životní prostředí. Stejně jako energie vynaložená na distribuci. Digitální verze snižuje spotřebu papíru a energie spojené s tiskem a dopravou časopisů.

Pro digitalizaci jsme si vybrali spolupráci s webem digiport.cz. Elektronický časopis je uložen na jejich portálu. Jak probíhá nákup elektronického časopisu krok po kroku?

1) Na našem webu irybarstvi.cz/predplatne si vyberete půlroční nebo roční předplatné, případně aktuální číslo nebo dříve vydané.

2) Vyplníte potřebné informace v objednávkovém formuláři.

3) Na e-mail vám přijdou údaje pro platbu.

4) Po zaplacení vám do e-mailu dorazí potvrzovací zpráva s prolinkem na web digitania.cz, který je potřeba rozkliknout.

5) Hotovo. Můžete libovolně listovat objednaným číslem. V případě zájmu si můžete stáhnout aplikaci Mediatéka.

Pokud si objednáte předplatné (je jedno, jestli půlroční nebo roční), začíná běžet aktuálním číslem. Pokud si tedy objednáte předplatné např. 25. dubna, váš první časopis bude dubnové číslo + 5 dalších (případně +11 dalších v případě ročního předplatného).

Máte-li zálusk na některé z předchozích čísel, můžete si je (včetně ukázkových stránek) prohlédnout pod tímto odkazem: https://www.digiport.cz/vydani/floowie/1926-rybarstvi

Přejeme vám hezké digitální čtení!

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více