Přihlášení do RIS

Decathlon 8. 9. 2019

V neděli 8.9.2019 se před sportovním centrem firmy Decathlon konal již čtvrtý ročník exhibičního závodu v rybolovné technice v disciplínách zátěž skish a arenberg. Tohoto závodu se zúčastnilo celkem 40 závodníků z 10 organizací. Závod není jen pro již ostřílené závodníky, ale hlavně pro nováčky, kteří si mohou disciplíny vyzkoušet a vyhrát tak velmi pěknou cenu od firmy Decathlon. Jako každý rok, i tento rok Decathlon zasponzoroval ceny pro vítěze. Letos byly tyto závody podpořeny také Západočeským územním svazem, který poskytl finanční prostředky na nákup cen pro závodníky. Závodníci si tak odnesli velmi hodnotné a bohaté ceny. V kategorii mladších žáků první a druhé místo obsadili závodníci z Tachova, třetí místo pak připadlo svěřenci ze Stříbra. Kategorii mladších žákyň vyhrála závodnice z Nepomuka, na druhém místě byla závodnice z Rokycan a na třetím z Pernarce. V kategorii starších žáků excelovali žáci ze kdyňského kroužku, kteří obsadili všechny tři medailové pozice. Holčičí kategorii starších žákyň vyhrála závodníce z Nýrska a na druhém místě se umístila závodnice z Bělé nad Radbuzou. Zlatou příčku v kategorii juniorů a juniorek obsadil žák z Horškovského Týna, stříbro putovalo do Nepomuka a bronz do Bělé nad Radbuzou. 

I přes již poměrně chladná podzimní rána si děti užily příjemnou atmosféru a odnesly si domů hodnotné ceny. Děkujeme Decathlonu Plzeň za zapůjčení prostoru pro závody a za hodnotné ceny a Západočeskému územnímu svazu za finanční podporu pro nákup cen pro vítěze. 

Exhibiční závod v rybolovné technice mládeže Decathlon fotografie: https://odbor-mladeze-plzen.rajce.idnes.cz/Decathlon_08.09.2019/