OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dunaj-Odra-Labe: Křižovatka tří moří, nebo trojnásobná katastrofa?

D-O-L.PNG

Dovolujeme si Vás upozornit na nově vyšlou zajímavou publikaci nazvanou: Dunaj-Odra-Labe: Křižovatka tří moří, nebo trojnásobná katastrofa?

Křižovatka tří moří, tedy propojení Severního, Baltského a Černého moře prostřednictvím umělého vodního kanálu. Vize, která se jako červená nit vine naší historií již od dob Karla IV. Pro jedny zbožné přání, pro jiné katastrofa. Záměr, který vyvolává silné emoce. Pro správná rozhodnutí ale emoce nejsou dobrým rádcem. A nepomohou ani polovičaté informace, nebo překroucená fakta. Nezisková organizace Arnika se proto pokusila formulovat ty nejdůležitější otázky a položit je uznávaným odborníkům. Jejich odpovědi jsou zpracované tak, aby jim porozuměl každý. Aby si každý mohl vytvořit svůj vlastní názor.

Tato publikace je zdarma dostupná na: https://www.arnika.org/dunaj-odra-labe-krizovatka-tri-mori.

Zdroj: Arnika

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

43.UZEMNI_KONFERENCE_ZPCUS2.JPG

Proběhla 43. konference Západočeského územního svazu 

Dne 15. září 2021 se konala ve Sportpenzionu Pohoda v Letkově 43. územní konference Českého rybářského svazu, z. s., Západočeského územního svazu. Původně měla konference proběhnout již v roce 2020. Kvůli epidemii koronaviru však nebylo možné zasedání uskutečnit a bylo opakovaně odkládáno. 

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více