Přihlášení do RIS

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS" 

Tak jako každý rok, tak i letos pro přátele včelařství, rybářství, myslivosti, chovatelství i zahrádkářství připravuje ČSV, z. s. tradiční elektronickou soutěž spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČZS,  z. s. a ČSCH, z. s.,  kdy organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské-Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky.       

Komu je soutěž určena a jak se do ní zapojit?   

Zúčastnit se mohou mladí lidé, kteří mají rádi přírodu ve věku 10 – 16 let včetně. Soutěž bude probíhat v období

od 1. března do 15. dubna 2019.

S nejlepšími řešiteli se, stejně jako v loňském roce,  setkáme, po předchozím písemném vyrozumění, 25. května 2019 na Výstavišti v Lysé nad Labem,  kde bude probíhat NATURA VIVA 2019. Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů a na webu Středního odborného učiliště včelařského- Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. Nasavrky, a to www.souvnasavrky.cz/elektronicka-soutez.   

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních  údajů se přechází na stránky s otázkami.   

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi.  Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo  by ke ztrátě vyplněných údajů.  

Nejlepší dva soutěžící budou dále pozváni do Středního odborného učiliště včelařského- Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. v Nasavrkách, aby si poměřili svoje znalosti a dovednosti v  zajímavých disciplínách.  

Setkání nejlepších soutěžících se uskuteční v termínu 15.-16. července 2019. 

  

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.