OK

Halový územní přebor mládeže v rybolovné technice

V neděli 3. března 2019 pořádala místní organizace Českého rybářského svazu Kdyně z pověření Odboru rybolovné techniky Západočeského územního svazu krajský halový přebor mládeže v rybolovné technice. Závody se konaly tradičně ve sportovní hale při Masarykovo základní škole ve Kdyni. Sraz účastníků byl v 08:00 hodin a samotný závod začal v 09:00 hodin. Účastníky přivítal vedoucí mládeže MO Kdyně p. Václav Váchal. Pro všechny účastníky připravili rodiny Kdyňských závodníků občerstvení, za což jim patří od všech zúčastněných velké poděkování

Soutěžilo se, v disciplínách arenberg a skish, kdy závodníci každou disciplínu absolvovali dvakrát, maximální počet dosažitelných bodů byl 400. Závodilo se podle rozpisu startů jednotlivých závodníků, kdy v tomto případě má závod průběh. Závodníci byli rozděleni do pěti kategorií: mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně a junioři (ky). V kategorii družstev se soutěžilo o putovní pohár, kdy do soutěže bylo zapsáno osm družstev. První místo v kategorii mladších žáků obsadil Pavel Potfaj z Tachova a první místo v kategorii mladších žákyň získala Lucie Nejdlová ze Kdyně. V kategorii starších žáků zvítězil Jakub Schleiss ze Kdyně nejlepším výkonem dne 370 bodů a první místo v kategorii starších žákyň získala Nina Hynčíková z Nýrska. Kategorii dorostu vyhrál Eman Svoboda z Horšovského Týna. V kategorii družstev bylo pořadí Kdyně A, Nepomuk A a Kdyně B.

První tři vítězná družstva

Výsledková listina

Výsledková listina- družstva

Při závěrečném vyhodnocení první tři závodníci v každé kategorii obdrželi medaili a všichni závodníci obdrželi věcné rybářské ceny zakoupené do soutěže z prostředků Západočeského územního svazu Plzeň a zároveň byli odměněni balíčky věnovanými plzeňskou firmou Rybářské potřeby „U Habakuka“.