Přihlášení do RIS

Krajské kolo halového přeboru v RT

V neděli 12.2.2017 jsme Nepomuku uspořádali již třetím rokem Krajské kolo halového přeboru v rybolovné technice. Závod se konal v hale Sokolovny Nepomuk, kde bylo pro závodníky připravené zázemí včetně občerstvení, které si vzali na starost rodiče dětí z naší organizace Nepomuk. Závodů se zúčastnilo celkem – 25 žáků a 4 žákyně a 6 juniorů ze 7 organizací. Celý závod probíhal ve zdravém soutěžním duchu. Taktéž i atmosféra byla velice přátelská, protože se všichni závodníci znají, tak mezi nimi nepanovala velká rivalita.

Výsledky byly napínavé až do poslední chvíle. Všichni soutěžící se těšili na hodnotné ceny od firmy Chyť a pusť. V kategorii mladší žáci se na  1. místě umístil svěřenec MO Kdyně Jakub Schleiss, na 2. místě Jan Šimice z MO Plzeň 1 a na 3. místě Šimon Flandera z pořádající MO Nepomuk. V kategorii starší žáci se umístil na 1. místě David Nejd z MO Kdyně, na 2. místě David Havránek z MO Stříbro a na 3. místě Ondřej Holub z MO Nepomuk. V kategorii mladších žákyň byla nejúspěšnější Lucie Nejdlová z MO Kdyně a na 2. místě Kateřina Vávrová z MO Stříbro. Další kategorií byly starší žákyně, kdy nejlépe naházela Simona Krausová z MO Stříbro a na dalším místě byla Kristýna Kamasová z MO Nepomuk. V kategorii juniorů se na zlaté příčce umístila Kateřina Patková z MO Kdyně, následovaná Jaromírem Kaňkou z MO Stříbro a celou trojici zakončoval David Holub z MO Nepomuk.

Děkujeme všem zúčastněným závodníkům a jejich doprovodu za skvělou atmosféru a těšíme se na další závody.

Dále bychom chtěli poděkovat všem, kdo se podílel na organizaci, Západočeskému územnímu svazu, místní organizaci Nepomuk za finanční podporu a firmě Chyť a pusť za poskytnutí cen. Akce byla podpořena z grantu města Nepomuk.

Barbora Hozmanová