Přihlášení do RIS

Letní tábor rybářské mládeže 2017 - Smetanova Lhota

Odbor mládeže Rady ČRS pořádá v termínu 30. 7. – 12. 8. 2017 letní tábor rybářské mládeže, který je určen pro členy ČRS ve věku od 8 do 17-ti let. Uskuteční se v objektu ZO OS KOVO – Buzuluk Komárov ve Smetanově Lhotě. Tábor je zaměřen na sportovní rybolov a rybolovnou techniku.  Děti si v průběhu tábora zdokonalují své znalosti, učí se novým rybolovným technikám a vyzkoušejí si i rybolovnou techniku (házení na terče, do dálky, a to muškou i zátěží). Na účastníky budou dohlížet zkušení vedoucí znalí jak v oboru rybolovné techniky, tak i v lovu ryb udicí. Každý den je pro děti, mimo rybolovu, připraven pestrý program (soutěže, turnaje, závody, besedy, výlet atd.).  Tábor se nachází v samostatném areálu, kde jsou k dispozici 3 - 6ti lůžkové chatky,  jídelna, klubovna, sprchy, WC atd. Pro sportovní vyžití je zde bazén, hřiště, pingpongový stůl a jiné.

Cena LTM je 4 600,- Kč.

Přihlášky i platby zasílejte na příslušný územní svaz ČRS, pod který Vaše dítě spadá (kontakty uvedeny níže). Po převzetí a potvrzení přihlášky Vám územní svaz ČRS zašle údaje potřebné k platbě účastnického poplatku.

Západočeský územní svaz

KONTAKT PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠKY

Jiří Podskalský, telefon: 774 378 911, email: j.podskalsky@seznam.cz

KONTAK PRO ZASLÁNÍ PLATBY ZA ÚČAST. POPLATEK

Západočeský ÚS Tovární 5, 301 21 Plzeň

p. Vítovcová 377 223 569 


Veškeré další podrobnosti o tomto táboře Vám sdělí pracovnice oddělení sportu a mládeže P. Hnízdilová (hnizdilova@rybsvaz.cz, 720 163 092)