OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Liga mládeže v rybolovné technice 2021

Po roční odmlce, způsobené epidemiologickou situací, se družstvo mladých závodníků rybolovné techniky reprezentující ČRS místní organizaci Kdyně zúčastnilo opět ligy mládeže v rybolovné technice. Liga byla tradičně dvoukolová, kdy první kolo se konalo 4. září ve Frýdlantu v Čechách, a druhé kolo proběhlo 2. října v Dolanech u Jaroměře.  Družstvo ve složení David Nejdl, Stanislav Schleiss, Lucie Nejdlová a Jakub Schleiss bylo po prvním kole na druhém místě a do Dolan závodníci cestovali s možností zaútočit na celkové prvenství. Toto se sice nepovedlo, ale s přehledem obhájili druhé místo z Frýdlantu. Za vynikající reprezentaci naší místní organizace a města jim patří velká pochvala. Naše místní organizace děkuje Městu Kdyně za finanční podporu účasti našeho družstva v soutěži. Poděkování patří rovněž doprovodu našich závodníků, a to slečně Patkové do Frýdlantu a panu Nejdlovi do Dolan.

 Tabulka Liga mládeže v RT 2021.PNG

Jiří Patka předseda ČRS MO Kdyně

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

1.jpg

Ze zasedání XVIII. Republikového sněmu ČRS

V sobotu 20. listopadu se uskutečnil XVIII. Republikový sněm Českého rybářského svazu, z. s.

Hlavním tématem tohoto Sněmu byl návrh na změnu Stanov ČRS, který byl připravován a široce diskutován v posledních více než dvou letech.

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více