OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MO Sokolov vydává povolenky korespondenčně

V této době mnoho organizací řeší problém, jak vydávat povolenky pro své členy. Jednou z možností je korespondenční prodej. Tento prodej zavedli některé organizace jako například MO Karlovy Vary, MO Loket nad Ohří nebo MO Plzeň 3 eCity

MO Sokolov se na nás obrátila s prosbou o zveřejnění informace o výdeji povolenek, jelikož jejich webové stránky nejsou funkční.

Oznámení

ČRS MO Sokolov oznamuje svým členům, že od 23. 3. 2020 zahájila korespondenční prodej povolenek.

Vzhledem k tomu, že naše webové stránky momentálně nejsou funkční /pracujeme na odstranění problému/ tak veškeré informace naleznete:

  • facebook ČRS MO Sokolov
  • 792 304 319
  • 792 305 793
  • email: crssokolov@seznam.cz <mailto:crssokolov@seznam.cz> 

Homolka Jaroslav, předseda MO Sokolov


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Říjnové Rybářství

Pomohlo by u vybraných druhů ryb zavedení horní míry? To je otázka, nad kterou se na říjnových stránkách Rybářství zamýšlejí čtyři odborníci z oblasti rybářství a rybolovu. Zjistíte také, jak své dvouleté působení v pozici předsedy ČRS hodnotí PhDr. Mgr. Ing. Karlel Mach, MSc., MBA a k čemu všemu mohou vědci využívat satelitní snímky?

Více

prvni_povolenka_zdarma_1.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2020.

Více

00002241_samolepka_2.jpg

Akce časopisu Rybářství. Tři měsíce předplatného pro děti zdarma!

Máte doma malého rybáře, kterého baví objevovat kouzlo přírody, napětí z lovu a raduje se z každého úlovku? Chtěli byste, aby se o svém koníčku dozvěděl víc?

Více