Přihlášení do RIS

Muškaříme spolu - mezigenerační sraz milovníků muškaření

6.jpg

 Tak to jsme my Parmičky Sokolov, byl to náš víkend, 15. a 16. 10. 2022, supervíkend s partou skvělých lidí napříč celou zemí.  Akce organizovaná přes půl roku s názvem Muškaříme spolu, mezigenerační sraz milovníků muškaření (pozvánka zde). V sobotu skvělé vázáníčko v DDM Sokolov, na akci se sešlo 10 dospělých z toho 4 senioři skvělí vazači a muškaři a 12 dětí z celých západních Čech a dnes ráno, když vysvitlo slunko, bylo jasné, že dnešní neděle bude asi nezapomenutelná. Ryby se chytali luxusní, krásní velcí potočáci a obrovský lipani zářili všemi barvami, největší zdolaná ryba byl lipan 43 cm, Lukáš za něj získal podběrák od Romana, Eliška měla na prutu taky macka kolem 50, ale ten se nedal, byl mazaný a před podběrákem se jí vysmeknul. Musíme po pravdě přiznat, že být u vody s cca 20 ti lidmi a takhle luxusně si za pár hodin zachytat jsme nečekali, tedy já, František věděl, že jsme vybrali skvělé místo. Lipanů a potočáků tam bylo snad milion a rázem z toho byl pro děti a dospělé ráj na zemi. Nenašli byste nikoho, kdo neměl alespoň pár desítek kousků. Třešničkou na dortu byl telefonát z místní organizace Sokolov, že jedou vysazovat ryby. Přemluvili jsme kluky z lovné čety, aby se toho mohly děti zúčastnit a díky nim se dětem naskytl další nepopsatelný zážitek. Ryby děti roznosily po tůních a odpoledne si už ty větší duháky hezky potahaly. Z obou dnů bude pořízen dokument, bude určitě krásný, celé to zařídil a podpořil ZÚS a my ho zveřejníme hned, jak ho obdržíme. Naše obrovské poděkování patří vám všem, díky vám to totiž bylo perfektní, ale je tu pár lidí, které vyzdvihneme více a to je Petr Kabát, Otas Hikl, Miloslav Trousil, Zdenek Vaněk, vy jste pro ty prďolky takové hvězdy, že si to ani neumíte představit. Rozdali jste se pro děti a vaše mušky a muškařský cajky je teď hřejí v zaslouženém spánku. Dále je to Josef Kanta, Jan Kasík a Jan Kasík pomáhali jste kluci, jak to jen šlo a největší hvězda je pro mě Kateřina Hokešová a její poskytnuté zázemí pro všechny hosty a to jak postýlek v penzionu www.cernymlyn.com, tak prostoru restaurace, kde jsme strávili krásné večery. Přijeďte, penzion leží na břehu řeky Ohře a večerní sběr je tam neskutečný. Tohle nám Káťo opravdu pomohlo celou akci zdokonalit. Děkujeme také všem, kteří se na nás přijeli podívat a podali pomocnou ruku k tomuto krásnému víkendu. Jsme rádi, že jste všichni dorazili dobře domů a budeme se těšit na další akci, kterou si na vás, tentokrát s Petrem vymyslíme, už se na tom pracuje.

Silvie Havlíková

Parmičky Sokolov

Účastníci akce:

Dospělí: Silvie Havlíková, František Havlík, Miloslav Trousil, Kateřina Hokešová, Petr Kabát, Zdeněk Vaněk, Ota Hikl, Jan Kasík, Josef Kanta, fotograf s přítelkyní.

Děti: Eliška Pošarová, Jan Kasík ml., Lukáš Havlík, Barbora Karpjaková, Josef Vodička, Matěj Kukačka, Matyáš Picka, Matyáš Kohoutek, Jan Martiško, Jaroslav Dvořák, Kateřina Dvořáková, Tomáš Kotrba.


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více