Poděkování za reprezentaci na národním kole Zlaté udice

P1680974.JPGVe dnech 18. – 20. června 2021 se po roční pauze vynucené epidemií koronaviru konalo v Hradci Králové národní kolo Zlaté udice.  Velké poděkování patří odboru mládeže a hlavně všem soutěžícím, kteří reprezentovali Západočeský územní svaz.

Mezi družstvy skončili naši závodníci na celkovém 4. místě. V kategorii žáků se nejlépe umístil na 6. místě Matěj Vejvančický, v kategorii žákyň obsadila krásné 2. místo Lucie Nejdlová a v kategorii dorostenců byl velmi úspěšný Stanislav Schleiss, který skončil na 3. místě.

V lovu ryb udicí obsadil Západočeský územní svaz krásné 3. místo, v rybářských znalostech a rybolovné technice 4. místo. Velká gratulace patří Matějovi Vejvančickému, který obsadil 1. místo mezi jednotlivci v rybářských znalostech. Velký úspěch mezi jednotlivci v rybolovné technice zaznamenala Lucie Nejdlová, která obsadila 1. místo v kategorii žákyň. Ve stejné disciplíně byl také úspěšný Stanislav Schleiss, který se umístil na 2. místě mezi dorostenci.

Ještě jednou děkujeme všem za účast a skvělou reprezentaci na národním kole Zlaté udice!!!

Tým Západočeského územního svazu

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2022.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více