Přihlášení do RIS

Poděkování za reprezentaci na národním kole Zlaté udice

P1680974.JPGVe dnech 18. – 20. června 2021 se po roční pauze vynucené epidemií koronaviru konalo v Hradci Králové národní kolo Zlaté udice.  Velké poděkování patří odboru mládeže a hlavně všem soutěžícím, kteří reprezentovali Západočeský územní svaz.

Mezi družstvy skončili naši závodníci na celkovém 4. místě. V kategorii žáků se nejlépe umístil na 6. místě Matěj Vejvančický, v kategorii žákyň obsadila krásné 2. místo Lucie Nejdlová a v kategorii dorostenců byl velmi úspěšný Stanislav Schleiss, který skončil na 3. místě.

V lovu ryb udicí obsadil Západočeský územní svaz krásné 3. místo, v rybářských znalostech a rybolovné technice 4. místo. Velká gratulace patří Matějovi Vejvančickému, který obsadil 1. místo mezi jednotlivci v rybářských znalostech. Velký úspěch mezi jednotlivci v rybolovné technice zaznamenala Lucie Nejdlová, která obsadila 1. místo v kategorii žákyň. Ve stejné disciplíně byl také úspěšný Stanislav Schleiss, který se umístil na 2. místě mezi dorostenci.

Ještě jednou děkujeme všem za účast a skvělou reprezentaci na národním kole Zlaté udice!!!

Tým Západočeského územního svazu

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více