Přihlášení do RIS

O členství v ČRS je stále zájem

Logo_Zpc_US_2996_937.png

I v roce 2021 pokračoval zájem o členství v západočeských rybářských organizacích Českého rybářského svazu. Náš územní svaz sice patří z hlediska počtu členů k těm menším, členská základna však rozhodně nestagnuje a v roce 2021 dosáhla dosavadního historického maxima 32116 členů.

Vývoj u jednotlivých členských kategorií přináší následující tabulka a graf.

tabulka čl. základny.PNG

graf čl. základny.PNG

Co rozhodně těší nejvíce, je rostoucí počet registrovaných dětí do 15 let. Přirozený zájem dětí o přírodu a rybářství, který vyústí v členství v Českém rybářském svazu, je podporován i některými doprovodnými benefity – první povolenkou zdarma poskytovanou Západočeským územním svazem ČRS, k tomu se váže možnost získat za poloviční cenu výpravnou knihu Rybářství a rybolov (objednávky na:  Prodej výukových a propagačních předmětů | ČRS, z. s. (rybsvaz.cz) a pro všechny děti do 15 let platí nabídka objednat  si s poloviční slevou předplatné časopisu Rybářství (https://irybarstvi.cz/predplatne/).

Trvající zájem rybářů o členství v místních organizacích Západočeského územního svazu ČRS a o rybolov na jeho revírech nás nejenom těší, ale i zavazuje ke zkvalitňování zarybnění rybářských revírů i zlepšení komfortu našich členů při vyřizování členských záležitostí, které poskytuje jednotný informační systém.

Řadu věcí a rozhodnutí však mají ve svých rukou sami členové – stačí jen přijít na členské schůze. Jejich konání sice bylo v minulých dvou letech omezené koronavirovou pandemií, pro uspořádání letošních členských schůzí by však měly místní organizace učinit maximum, protože jde o schůze volební.  Pokud nebude konání možné z důvodu případných protiepidemických opatření v obvyklých jarních termínech, jistě se najde prostor v dalších měsících.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více