Přihlášení do RIS

Otavský halový pohár v rybolovné technice v Písku

Účastníci v RT ze Zpč. ÚS

Týmy místních organizací Kdyně, Nepomuk, Horšovský Týn a Nýrsko se jako hosté zúčastnily Otavského halového poháru v rybolovné technice v Písku.
Organizace závodu byla velmi zdařilá a díky využití moderní techniky bylo možné sledovat aktuální výsledky na velkoplošné obrazovce. Současně se výsledky zobrazovaly on-line na internetových stránkách místní organizace Písek, takže nejen fanoušci, ale především rodiče mohli výkony svých dětí sledovat v reálném čase z domova.

Nejlepšího medailového umístění za Západočeský územní svaz dosáhla svěřenkyně místní  organizace Kdyně Lucie Nejdlová, která se v kategorii mladších žákyň  umístila na 1. místě. V kategorii starších žáků obsadil 3. místo David Nejdl, taktéž svěřenec kdyňské organizace. Na 3. místě se umístila v kategorii juniorek Kristýna Kamasová z místní organizace Nepomuk.
I dalším našim závodníkům se dařilo, některým utekly medaile opravdu jen o kousek. Pro ostatní byla účast cenou zkušeností a navíc dobrým vyplněním pauzy mezi Územním halovým přeborem konaným 27. 1. v Kladrubech a  jarním kolem Územního halového přeboru v rybolovné technice plánovaným na 03.03.2019 ve Kdyni.
Nejúspěšnějším týmem z našeho územního svazu byl tým ze Kdyně, který obsadil 4. místo.

Petrův zdar!

Jan Hozman