OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Oznámení o vyhrazení části rybářského revíru 431 055 Starý potok 2

děti.jpg

Z důvodu konání závodů v lovu ryb udicí pod patronací MO Kdyně budou na rybářském revíru 431 055 Starý potok 2 (nádrž Bílka) dne 30. 5. 2020 vyhrazena k závodnímu lovu označená místa. Jedná se o místa na pravém břehu nádrže, místa na hrázi a místa na hrázi mezi retenční nádrží (viz situační obrázek). Místa k lovu budou vyhrazena dle ustanovení článku X. Bližších podmínek výkonu rybářského práva na revírech ČRS Zpč. ÚS § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb.

bílka.jpg

Na ostatních částech rybářského revíru bude umožněn běžný výkon rybářského práva podle platné legislativy.

Upozornění: Dne 25. 5. 2020 proběhne v odpoledních hodinách na výše uvedených místech vytyčování jednotlivých sektorů. V tuto dobu nebudou sice místa vyhrazena, ale v uvedených úsecích se budou pohybovat organizátoři, což může působit rušivě pro rybářskou veřejnost na rybářském revíru. Tímto se proto předem omlouváme všem rybářům za případné komplikace.

Za pořadatele: ČRS MO KdyněChcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Říjnové Rybářství

Pomohlo by u vybraných druhů ryb zavedení horní míry? To je otázka, nad kterou se na říjnových stránkách Rybářství zamýšlejí čtyři odborníci z oblasti rybářství a rybolovu. Zjistíte také, jak své dvouleté působení v pozici předsedy ČRS hodnotí PhDr. Mgr. Ing. Karlel Mach, MSc., MBA a k čemu všemu mohou vědci využívat satelitní snímky?

Více

prvni_povolenka_zdarma_1.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2020.

Více

00002241_samolepka_2.jpg

Akce časopisu Rybářství. Tři měsíce předplatného pro děti zdarma!

Máte doma malého rybáře, kterého baví objevovat kouzlo přírody, napětí z lovu a raduje se z každého úlovku? Chtěli byste, aby se o svém koníčku dozvěděl víc?

Více