OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Oznámení o vyhrazení části rybářského revíru 431 055 Starý potok 2

děti.jpg

Z důvodu konání závodů v lovu ryb udicí pod patronací MO Kdyně budou na rybářském revíru 431 055 Starý potok 2 (nádrž Bílka) dne 30. 5. 2020 vyhrazena k závodnímu lovu označená místa. Jedná se o místa na pravém břehu nádrže, místa na hrázi a místa na hrázi mezi retenční nádrží (viz situační obrázek). Místa k lovu budou vyhrazena dle ustanovení článku X. Bližších podmínek výkonu rybářského práva na revírech ČRS Zpč. ÚS § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb.

bílka.jpg

Na ostatních částech rybářského revíru bude umožněn běžný výkon rybářského práva podle platné legislativy.

Upozornění: Dne 25. 5. 2020 proběhne v odpoledních hodinách na výše uvedených místech vytyčování jednotlivých sektorů. V tuto dobu nebudou sice místa vyhrazena, ale v uvedených úsecích se budou pohybovat organizátoři, což může působit rušivě pro rybářskou veřejnost na rybářském revíru. Tímto se proto předem omlouváme všem rybářům za případné komplikace.

Za pořadatele: ČRS MO KdyněChcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Z VÚS.jpg

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (červen 2021)

Červnové zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se po sedmi měsících jednání prostřednictvím videokonferencí konalo, za dodržení aktuálních protiepidemických opatření, formou osobního setkání v sídle svazu.

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více