Přihlášení do RIS

Předplatné Rybářství pro děti s 50% slevou

rybářství přrdplatné děti.jpg

Děti do 15 let mohou získat roční předplatné časopisu Rybářství se slevou 50 %! Za 12 časopisů, které jim dorazí na začátku každého měsíce do poštovní schránky, zaplatíte 540 Kč.

Redakce časopisu Rybářství se snaží přiblížit mladším čtenářům, ráda by je podpořila v hlubším zájmu o jejich koníček, a proto se rozhodla umožnit rybářům do 15 let věku získat roční předplatné za 540 korun, zatímco plné předplatné vyjde na 1080 Kč.

Dětským rybářům věnujeme v časopise hned několik stran. Pohádky o Leknínovém jezírku je zábavnou formou seznamují s podvodními živočichy, zejména rybami. Do sekce Děti a mládež mohou sami přispívat – když zašlou fotografii svého úlovku a příběh, jak ji ulovili, odměníme je drobným rybářským dárkem.

Máte-li zájem svým dětem, vnoučatům nebo třeba sourozencům Rybářství předplatit, navštivte stránku https://irybarstvi.cz/predplatne/ a v kolonce Období zaškrtněte možnost Dětské předplatné roční. Předplatné můžete objednat také na e-mailové adrese predplatne@rybar-sro.cz nebo přes telefon 778 002 240.

Pokud náš časopis ještě neznáte, pod tímto odkazem (https://irybarstvi.cz/casopis-rybarstvi/) se můžete podívat, jak vypadá aktuální číslo.

Ondřej Cupal
Šéfredaktor Rybářství

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více