OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Proběhlo vysazení rychlené štiky obecné

štika.jpg

V letošním roce, tak jako i v těch předchozích, se řada místních organizací zaměřila na produkci rychlené štiky. Do místních organizací bylo dovezeno 1 175 000 ks váčkové štiky s odhadovanou produkcí 160 000 ks rychlené štiky. Počasí však bylo nevyzpytatelné a štik se nepodařilo odchovat požadované množství. Do revírů bylo vysazeno 24 900 ks rychlené štiky o velikosti 6,5 – 14 cm. Dalších 20 000 ks bylo použito k dalšímu chovu. Pro snížení vzájemné predace byly štiky roznášeny a vysazovány do příbřežních linií jednotlivých rybářských revírů, do VD Hracholusky byly vysazeny pomocí lodě. Štika má za ideálních podmínek velmi rychlý růst a někteří jedinci dosáhnou lovné velikosti 50 cm již v letošním roce (za 6 měsíců).

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Z VÚS.jpg

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (červen 2021)

Červnové zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se po sedmi měsících jednání prostřednictvím videokonferencí konalo, za dodržení aktuálních protiepidemických opatření, formou osobního setkání v sídle svazu.

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více