OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 Probíhá intenzivní zarybnění rybářských revírů

Vysazujeme tuny atraktivních druhů ryb

Blíží se zahájení pstruhové sezóny i té lovu dravců a proto zajišťujeme atraktivní násady ryb. V posledních třech dnech bylo do revírů vysazeno 15 000 ks ročního a 3 000 ks násady lipana podhorního, 120 kg násady pstruha obecného, 300 kg násady pstruha duhového, 1 510 kg tržní štiky obecné o průměrné hmotnosti 3 kg, 24 kg trofejních okounů (velikost cca 35 - 40 cm) a 34 kg násady úhořího monté. Pro další dny máme připraveno 3 500 kg násady pstruha obecného a 2 400 kg násady pstruha duhového. Další tuny ryb vysazují naše místní organizace a věříme, že na vašich úlovcích je to znát.

Jarni_vysazovani_202020.jpg

Krátké video z výlovu štikChcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Říjnové Rybářství

Pomohlo by u vybraných druhů ryb zavedení horní míry? To je otázka, nad kterou se na říjnových stránkách Rybářství zamýšlejí čtyři odborníci z oblasti rybářství a rybolovu. Zjistíte také, jak své dvouleté působení v pozici předsedy ČRS hodnotí PhDr. Mgr. Ing. Karlel Mach, MSc., MBA a k čemu všemu mohou vědci využívat satelitní snímky?

Více

prvni_povolenka_zdarma_1.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2020.

Více

00002241_samolepka_2.jpg

Akce časopisu Rybářství. Tři měsíce předplatného pro děti zdarma!

Máte doma malého rybáře, kterého baví objevovat kouzlo přírody, napětí z lovu a raduje se z každého úlovku? Chtěli byste, aby se o svém koníčku dozvěděl víc?

Více