OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rozvážíme násady místním organizacím

IMG_1089.jpg

Rybářství není pouze o vysazování násad do rybářských revírů, ale také o distribuci a vysazování násad do chovných rybníků místních organizací. Tato činnost je důležitá pro udržení naší soběstačnosti v produkci násad do revírů Zpč. ÚS. Pro organizace zajišťujeme násady dle jejich požadavků a to jak v druzích, tak ve věkových kategoriích (váčkový plůdek, rychlený plůdek, roček, dvouletá a tříletá násada,…). Množství násad, které je možno dopravit na určené místo je závislé na druhu ryby, hmotnosti, teplotě vody a vzdálenosti. Naše vozidlo je vybaveno rozvodem vzduchu i kyslíku, ale to ještě není zárukou bezproblémové přepravy. Konečné rozhodnutí "kolik uvezeme" je vždy na řidiči, který také nese zodpovědnost za převážené ryby (mnohdy v hodnotě stovek tisíc korun). Učebnice, podle kterých by se dalo rozhodovat nejsou, a tak velkou roli nese především roky nabytá praxe.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Z VÚS.jpg

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (červen 2021)

Červnové zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se po sedmi měsících jednání prostřednictvím videokonferencí konalo, za dodržení aktuálních protiepidemických opatření, formou osobního setkání v sídle svazu.

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více