Skvělé úspěchy Západočeských ertéčkářů

20220924_183723[1].jpg

Ve dnech 16. 9. - 18. 9. 2022 navštívili naši závodníci (David a Lucie Nejdlovi) Německé město Saalfeld, kde se konal poslední závod Světového poháru a zároveň jeho finále. V tento den naši závodníci bojovali nejen s konkurencí z celého světa, ale také s počasím. Déšť, vítr i protivítr byli našim závodníkům největšími soupeři. Přesto David i Lucie obsadili 1. místa, ve svých kategoriích, v posledním závodě Světového poháru. Po sečtení všech bodů, ze všech Světových pohárů, dosáhli oba nejvyššího počtu bodů a stali se tak celkovými vítězi.

Další víkend 23. - 25. 9., další výzva. Tentokrát na Moravě v krásném městě Kroměříž. Zde se konal Hanácký pohár a zároveň finále Českého poháru. I přes chladné ráno provázelo naše závodníky po celý den sluníčko. David a Lucie Nejdlovi, Jakub Šlajs i Lucie Stieberová byli připraveni podat nejlepší výkon. A povedlo se. David i Lucie vystoupali ve svých kategoriích na nejvyšší stupínek a obdrželi koláčovou medaili. Moravský koláč s číslem 1. Jakub Šlajs si pochutnal na koláči s číslem 3, Lucie Stieberová s číslem 2. I zde se sčítali body, dle umístění, v jednotlivých závodech Českého poháru. David a Lucie si opět stoupli nejvýš a Jakub o 2 stupínky níže.

Všem blahopřejeme a přejeme úspěšné zakončení sezóny.

Radka Nejdlová

MO Kdyně

Děkujeme našim závodníkům za skvělou reprezentaci Západočeského územního svazu a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2023.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více