Přihlášení do RIS

Soutěž o nejlepší rybářské zážitky

Logo_Zpc_US_2996_937.png

Rybařina je koníček, kterým se lidé baví již od pradávna. Dříve byl rybolov hlavně zdrojem obživy, dnes plno rybářů chodí k vodě hlavně z důvodu odpočinku v přírodě a pro radost z ulovených ryb, které mnozí vodě vrátí. Někdy se láska k rybolovu přenáší z pokolení na pokolení hlavně od dědečků a tatínků, někoho k tomuto sportu přivede třeba kamarád.

Je potěšující, že i v dnešní době mobilních telefonů a počítačů se najde spousta dospělých a hlavně dětí, kteří jdou raději ven a svůj čas věnují třeba právě rybařině. V letošním roce snad každá místní organizace Českého rybářského svazu zaznamenala velký nárůst nových členů. Důvodem může být i skutečnost, že „díky“ onemocnění Covid 19 byly jiné zájmové činnosti zrušeny, nebo na určitou dobu pozastaveny, lidé také nemohli cestovat do zahraničí jako dříve apod. Z toho vyplývá, že všechno zlé je k něčemu dobré. Přejme si, aby zájem o rybaření neustával! Zážitky spojené s rybařinou a vším, co k tomu patří, mohou být možná jedny z nejkrásnějších v životě…

Budeme rádi, pokud se s námi o Vaše zážitky z rybolovu podělíte. Zasílat je můžete na naši e-mailovou adresu us@crsplzen.cz. Nejlepší články poté uveřejníme na našich webových stránkách, ty nejzajímavější odměníme!

Přejeme hezké léto a mnoho krásných zážitků!

Tým Západočeského územního svazu.