OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společná kontrola profesionální rybářské stráže

V pátek 31. 3. 2017 se v dopoledních hodinách uskutečnila na revíru 431043 Radbuza 1B(ÚN Litice) společná kontrola členů profesionální rybářské stráže Zpč. ÚS Plzeň.

Členové profesionální rybářské stráže byli rozděleni do dvou skupin a paralelně probíhala kontrola na obou březích této nádrže. V rámci této kontroly bylo zjištěno u lovících rybářů několik drobnějších přestupků, které byly vyřešeny napomenutím a domluvou. Během této kontroly byly zadrženy také dvě osoby rumunské národnosti, které neoprávněně lovily ryby bez rybářských lístků a povolenek k lovu ryb. Neoprávněně ulovené ryby těmito osobami byly ihned vráceny zpět do revíru. Na místo byla přivolána také hlídka Policie ČR a celá situace byla vyřešena za její součinnosti.

Společná kontrola tak splnila svůj účel a další kontroly profesionální rybářské stráže budou průběžně pokračovat na všech revírech Zpč. ÚS Plzeň.


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám