OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úklid rybářského revíru 04 231 001 Bonětický rybník

20201008_123540.jpg

Tento týden proběhl, jako již každoročně, úklid rybářského revíru 04 231 001 Bonětický rybník. Úklid byl zajištěn členem profesionální rybářské stráže Západočeského územního svazu p. Václavem Pelcem, který má na starost kontrolu tohoto rybářského revíru a jedním dobrovolníkem z řad rybářů, který v době úklidu lovil právě na tomto rybářském revíru. Celkem bylo kolem Bonětického rybníka posbíráno více než 20 pytlů odpadků. Touto cestou bychom rádi poděkovali jak zmíněnému členovi profi  RS, tak i rybáři, který se dobrovolně k úklidu připojil, neboť oba úklid odpadků po některých neukázněných rybářích provedli nad rámec svých povinností. Věříme, že každý rybář raději loví ryby nebo jen tráví svůj volný čas v čisté přírodě a ne mezi odpadky. Proto opakovaně apelujeme na všechny rybáře, aby byli ohleduplní ke svému okolí a udržovali pořádek nejen na Bonětickém rybníku, ale i na ostatních rybářských revírech.

20201008_134918.jpg

20201008_140037.jpg

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Říjnové Rybářství

Pomohlo by u vybraných druhů ryb zavedení horní míry? To je otázka, nad kterou se na říjnových stránkách Rybářství zamýšlejí čtyři odborníci z oblasti rybářství a rybolovu. Zjistíte také, jak své dvouleté působení v pozici předsedy ČRS hodnotí PhDr. Mgr. Ing. Karlel Mach, MSc., MBA a k čemu všemu mohou vědci využívat satelitní snímky?

Více

prvni_povolenka_zdarma_1.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2020.

Více

00002241_samolepka_2.jpg

Akce časopisu Rybářství. Tři měsíce předplatného pro děti zdarma!

Máte doma malého rybáře, kterého baví objevovat kouzlo přírody, napětí z lovu a raduje se z každého úlovku? Chtěli byste, aby se o svém koníčku dozvěděl víc?

Více