Přihlášení do RIS

Územní halový přebor mládeže v rybolovné technice, Kdyně 1. 3. 2020

V neděli 1. března 2020 uspořádala místní organizace Českého rybářského svazu Kdyně a Odbor rybolovné techniky Západočeského územního svazu jarní halový přebor mládeže v rybolovné technice. Závody se konaly ve sportovní hale ve Kdyni, kde účastníky při úvodním nástupu přivítal vedoucí mládeže ČRS MO Kdyně Václav Váchal a ředitel závodu Vladimír Nejdl. Do závodu se nakonec přihlásilo 43 závodníků ze sedmi organizací Západočeského územního svazu. Nejvíce přihlášených bylo v kategorii starších žáků, kde soutěžilo 15 závodníků. Soutěžilo se v disciplínách zátěž skish a zátěž arenberg, každou z těchto disciplín absolvovali závodníci dvakrát.

Vítězem kategorie mladších žáků se stal tachovský Pavel Potfaj a kategorii mladších žákyň vyhrála Helena Vejvančická z Nepomuku. Starší žačky vyhrála Lucie Nejdlová ze Kdyně. Ve starších žácích zvítězil Jakub Schleiss ze Kdyně nejlepším výkonem dne 379 bodů. Kategorii juniorů vyhrál David Nejdl ze Kdyně a v juniorkách zvítězila Simona Krausová z Kladrub. V družstvech vyhrála Kdyně A před Nepomukem A a Kdyní B.

Rodiny našich mladých závodníků připravily pro všechny účastníky sladké zakousnutí, které společně s dalším občerstvením bylo servírováno závodníkům na galerii sportovní haly. Při závěrečném vyhodnocení závodníci na pódiových umístěních obdrželi věcné ceny zakoupené do soutěže z prostředků Západočeského územního svazu Plzeň a ostatní závodníci byli odměněni balíčky s rybářskou bižuterií věnovanými plzeňskou firmou Rybářské potřeby „U Habakuka“. Všem účastníkům děkujeme za účast a sponzorům za projevenou přízeň.