Přihlášení do RIS

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže Zpč. ÚS

Dne 10. 3 .2024 se v tachovské sportovní hale konal Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže Zpč. ÚS. Na závody pořádané Zpč. ÚS odborem rybolovné techniky a místní organizací v Tachově zavítalo celkem 62 závodníků z 8 místních organizací. Soutěžilo se již tradičně ve dvou kolech - disciplínách skish a arenberg.
V Kategorii mladších žákyň zvítězila Agáta Matějková z MO Stříbro, druhá Barbora Krupičková z MO Tachov a na třetím místě pak Barbora Šmůlová z MO Dobřany.
V Kategorii mladších žáků zvítězil Matěj Coufal z MO Stříbro, druhý Martin Souček z MO Dobřany a třetí místo vybojoval Filip Brašna z MO Nepomuk.
V Kategorii starších žákyň vyhrála Helena Vejvančická z MO Nepomuk, druhá Viktorie Václavová z MO Dobřany a třetí pozici obsadila Natálie Kalinová z MO Nepomuk.
V kategorii starších žáků vyhrál Lukáš Krutina z MO Domažlice, druhý Matěj Schleiss z MO Kdyně a třetí místo zaznamenal Jaroslav Šulan z MO Tachov.
V kategorii juniorů-juniorek vyhrál Jakub Schleiss z MO Kdyně, druhé místo získala Lucie Nejdlová rovněž z MO Kdyně a na třetím místě se umístil Václav Sýkora z MO Nepomuk.
V kategorii družstev si pohár za vítězství a pohár putovní odvezli závodníci z MO Kdyně. Pohár za druhé místo si z Tachova odvezlo družstvo z MO Nepomuk a pohár za třetí místo zůstal domácím závodníkům, tedy MO Tachov.

Poděkování patří všem trenérům, kteří se věnují záslužné práci výchovy nových závodníků v tomto rybářském sportu, Zpč. ÚS odboru RT, MO Tachov a sponzorům za finanční zajištění závodů.