Územní přebor mládeže v rybolovné technice

Územní přebor mládeže v RT 2021.jpg

Místní organizace ČRS Kdyně pořádala dne 10. října z pověření Odboru RT Západočeského územního svazu venkovní přebor mládeže v rybolovné technice. Závod měl začátek v devět hodin na hřišti SK Kdyně Na Kobyle a zúčastnilo se 27 závodníků. Všechny účastníky určitě překvapilo mrazivé ráno, kdy pro úspěch je potřebné udržet ruce v teple, aby zimou neprokřehly. V mladších žácích vyhrál Jaroslav Dvořák z Pelhřimova a v kategorii mladších žákyň nebyla žádná účastnice. Ve starších žákyních udržela ruce v teple kdyňská Lucie Nejdlová a starší žáky vyhrál Kuba Schleiss z Kdyňské organizace. Juniorky vyhrála nepomucká Kristýna Kamasová a juniory kdyňský David Nejdl. V družstvech zvítězila Kdyně A před Nepomukem A. 

Organizátoři připravili pro účastníky malé pohoštění, a zajistili pitný režim. Poháry pro vítěze, medaile a věcné ceny do soutěže byly zakoupeny z finančních prostředků ČRS z.s., Západočeského územního svazu. Další rybářské ceny do soutěže připravil rybářský obchod „U Habakuka“ a rovněž Město Kdyně. Při závěrečném vyhodnocení medaile a věcné ceny předávali starosta Města Kdyně p. Oskar Hamrus a předseda ČRS z.s., PhDr. Karel Mach.  Za všechny bych chtěl ještě jednou poděkovat všem organizátorům za uspořádání závodu a jeho zdárný průběh.

Jiří Patka předseda ČRS MO Kdyně

Výsledková listina zde.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2022.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více