Přihlášení do RIS

Územní přebor mládeže v rybolovné technice

Územní přebor mládeže v RT 2021.jpg

Místní organizace ČRS Kdyně pořádala dne 10. října z pověření Odboru RT Západočeského územního svazu venkovní přebor mládeže v rybolovné technice. Závod měl začátek v devět hodin na hřišti SK Kdyně Na Kobyle a zúčastnilo se 27 závodníků. Všechny účastníky určitě překvapilo mrazivé ráno, kdy pro úspěch je potřebné udržet ruce v teple, aby zimou neprokřehly. V mladších žácích vyhrál Jaroslav Dvořák z Pelhřimova a v kategorii mladších žákyň nebyla žádná účastnice. Ve starších žákyních udržela ruce v teple kdyňská Lucie Nejdlová a starší žáky vyhrál Kuba Schleiss z Kdyňské organizace. Juniorky vyhrála nepomucká Kristýna Kamasová a juniory kdyňský David Nejdl. V družstvech zvítězila Kdyně A před Nepomukem A. 

Organizátoři připravili pro účastníky malé pohoštění, a zajistili pitný režim. Poháry pro vítěze, medaile a věcné ceny do soutěže byly zakoupeny z finančních prostředků ČRS z.s., Západočeského územního svazu. Další rybářské ceny do soutěže připravil rybářský obchod „U Habakuka“ a rovněž Město Kdyně. Při závěrečném vyhodnocení medaile a věcné ceny předávali starosta Města Kdyně p. Oskar Hamrus a předseda ČRS z.s., PhDr. Karel Mach.  Za všechny bych chtěl ještě jednou poděkovat všem organizátorům za uspořádání závodu a jeho zdárný průběh.

Jiří Patka předseda ČRS MO Kdyně

Výsledková listina zde.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více