Přihlášení do RIS

Územní přebor v LRU na plavanou U15 – U20 podzimní kolo

1.png

Ve státní svátek jsou sice zavřené obchody, mladí rybáři ale fungují naplno. Dne 28. 9. 2022 se sešli na rybníku Borek, kde pro ně MO Rokycany, Odbor mládeže ÚS a odbor LRU Zpč. ÚS připravili podzimní územní přebor v LRU na plavanou U15 – U 20. Je třeba pochválit rybářská srdce závodníků, protože i přes nepřízeň počasí ze čtyřiceti přihlášených dorazilo třicet sedm. A nepřízeň, to je pro popis toho nečasu slabé slovo. Lilo jako z konve, zima jak v Norsku, všude mokro a blátivo.  Určitým pozitivem bylo, že ryby braly docela pěkně a tak jsme nepropadli do úplné deprese. Hřál nás rybářský adrenalin. Pořadatelé naštěstí připravili dva velké stany, pod kterými se před začátkem děti mohly schovat, ve várnici byl pro všechny horký čaj s citronem, pro dospělé se vařilo kafíčko. I tak se vedoucí akce dohodli na zrušení druhého kola a chytalo se jen kolo jedno - čtyřhodinové. K obědu byly grilované klobásy, které si všichni moc pochvalovali. Borecký rybník je moc pěkný a dobře zarybněný. Rádi se tam všichni zase na nějaké závody nebo zachytání někdy vrátíme.

V kategorii U 15 zvítězila Helena Vejvančická (MO Nepomuk) před Janem Glaserem (MO Stříbro) a Hanou Sochorovou (MO Přeštice)

Mezi juniory U 20 Zvítězil Ondřej Holub před Šimonem Flanderou (oba MO Nepomuk), bronz získal David Havránek z MO Stříbro.

Děkujeme pořádající MO Rokycany, Jiřímu Vaníčkovi, a jednateli panu Alexeji Ješenkovi a dalším kolegům. Výpočtů se ujal Jan Hozman, nákup pohárů a potravin zajistil Antonín Metelka, ceny opatřil a garantem akce byl Jiří Podskalský, ředitelem závodu Václav Louda.

Jiří Podskalský

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2023.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více