Přihlášení do RIS

Územní venkovní přebor v RT - jarní kolo

V neděli 30. dubna 2023 uspořádala místní organizace Českého rybářského svazu Stříbro a její rybářský kroužek Kladruby a Odbor rybolovné techniky Západočeského územního svazu jarní venkovní přebor mládeže Západočeského územního svazu v rybolovné technice. Závody se konaly na fotbalovém hřišti v Kladrubech. Do závodu se přihlásilo 32 závodníků ze šesti organizací Západočeského územního svazu.

Vítězem kategorie mladších žáků se stal nepomucký Pavel Šmíd a kategorii mladších žákyň vyhrála Barbora Krupičková z Tachova. Starší žačky vyhrála Helena Vejvančická z Nepomuka. Ve starších žácích zvítězil Václav Kohel ze Kdyně. Kategorii juniorů vyhrál Jakub Schleissl ze Kdyně. V družstvech vyhrála Kdyně A před Tachovem A a Nepomukem A.

Rodiny našich mladých závodníků připravily pro všechny účastníky sladké zakousnutí, které společně s dalším občerstvením bylo servírováno závodníkům v prostorách místního fotbalového klubu. Při závěrečném vyhodnocení závodníci na pódiových umístěních obdrželi věcné ceny zakoupené do soutěže z prostředků Západočeského územního svazu.