Přihlášení do RIS

Vyhlášení nejlepších juniorských sportovců za roky 2020 – 2022, nejaktivnější rybářský kroužek za rok 2022, podpora sportovních kroužků za rok 2022

IMG_8573.jpg

Jedním z hlavních cílů Západočeského územního svazu je podpora mládeže. Z tohoto důvodu i v letošním roce uvolnil Západočeský územní svaz odboru mládeže nad rámec rozpočtu částku ve výši 150.000 Kč, kterou odbor rozdělil na základě metodiky rozdělení finanční podpory od Západočeského územního svazu pro odbor mládeže pro rok 2023 do tří projektů:

  1. Vyhlášení nejlepších juniorských sportovců za roky 2020 – 2022
    Dne 11. 2. 2023 se v sále hotelu York v Křimicích konala akce Vyhlášení nejlepších juniorských sportovců, na kterou bylo uvolněno 25.000 Kč. Protože se vyhlášení kvůli epidemii koronaviru nemohlo uspořádat v předchozích dvou letech, vyhlašovali se sportovci za poslední tři roky. Celou akci výborně zorganizovali paní Havlíková z místní organizace Sokolov a pan Hozman z místní organizace Nepomuk. Vyhlášení se zúčastnili čestní hosté – předseda ČRS a místopředseda Zpč. ÚS Dr. Karel Mach, předseda Zpč. ÚS Ing. Jan Štípek, jednatel Zpč. ÚS Martin Bílý, předseda odboru mládeže Zpč. ÚS Jiří Podskalský a předseda odboru lovu ryb udicí Zpč. ÚS Václav Louda. Celým večerem skvěle provázel pan David Havlíček, kterému patří velké poděkování! Oceněno bylo celkem 25 sportovců – za LRU muška Lukáš Havlík a Jan Martiško. Za rybolovnou techniku David Nejdl, Lucie Nejdlová, Stanislav Schleiss, Jakub Schleiss, Nina Hynčíková, Pavel Potfaj, Jan Dvořák a Václav Kohel. Za LRU plavaná David Havránek, Šimon Flandera, Ondřej Holub, Matěj Vejvančický, Miroslav Polívka a Jan Šimice. Za LRU přívlač Lukáš Markl, Michal Mareš, Filip Ráža, Adam Kolda, Jakub Kolda a Barbora Šmůlová. Za úspěchy v soutěži Zlatá udice Matěj Vejvančický, Stanislav Schleiss, Lucie Nejdlová, Jakub Krutina, Helena Vejvančická a Jan Glaser. Všichni obdrželi upomínkovou plaketu, poukázku v hodnotě 500 Kč a dárkovou tašku. Věříme, že sportovci budou i nadále dosahovat skvělých výsledků jako doposud a že se i nadále budou pořádat takováto setkání.

  2. Nejaktivnější rybářský kroužek za rok 2022
    Rybářské kroužky se mohly zapojit do soutěže o nejaktivnější rybářský kroužek za rok 2022. Účastnilo se celkem 14 kroužků. Na základě vyplněného dotazníku odbor mládeže rozdělil částku 55.000 Kč mezi 10 nejaktivnějších kroužků. První 3 byly vyhlášeny a odměněny při akci Vyhlášení nejlepších juniorských sportovců. Jedná se o rybářský kroužek Nepomuk z místní organizace Nepomuk, rybářský kroužek Líně z místní organizace Líně a rybářský kroužek Rybáři z místní organizace Plasy.

  1. Podpora sportovních kroužků
    Částku 70.000 Kč odbor mládeže rozdělil mezi kroužky místních organizací, které se aktivně zúčastnily akcí odboru mládeže, lovu ryb udicí a rybolovné techniky Západočeského územního svazu a které svaz reprezentovaly na mistrovství ČR. Na prvních 3 místech se umístily: rybářský kroužek Nepomuk z místní organizace Nepomuk, rybářský kroužek Tachov z místní organizace Tachov a rybářský kroužek Kdyně z místní organizace Kdyně.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více