OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Začala pstruhová sezóna

pstruhová sezona.JPG

V pátek 16. 4. 2021 byl zahájen lov ryb na pstruhových rybářských revírech. Zahájení pstruhové sezóny na rybářských revírech Západočeského územního svazu proběhlo dle informací rybářské stráže bez větších komplikací, pro většinu rybářů úspěšně a drtivá většina lovících dodržovala platná pravidla lovu ryb na revírech Zpč. ÚS. Ze strany rybářské stráže bylo zjištěno pouze několik případů porušení platných pravidel, které byly řešeny buď domluvou, nebo v závažnějších případech zadržením povolenky k lovu ryb. V této souvislosti opakovaně upozorňujeme na zákaz používání trojháčků na pstruhových rybářských revírech Zpč. ÚS od roku 2021.

Fotky ze zahájení pstruhové sezóny na revírech Zpč. ÚS si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

43.UZEMNI_KONFERENCE_ZPCUS2.JPG

Proběhla 43. konference Západočeského územního svazu 

Dne 15. září 2021 se konala ve Sportpenzionu Pohoda v Letkově 43. územní konference Českého rybářského svazu, z. s., Západočeského územního svazu. Původně měla konference proběhnout již v roce 2020. Kvůli epidemii koronaviru však nebylo možné zasedání uskutečnit a bylo opakovaně odkládáno. 

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více