Přihlášení do RIS

Zákaz vstupu do prostoru sportovního areálu ŠKODALAND!

P3113589.jpg


Upozorňujeme všechny rybáře, že na rybářském revíru 431 043 Radbuza 1 B je zákaz vstupu do prostoru sportovního areálu ŠKODALAND, který je uzavřen z důvodu současného stavu pandemie koronaviru, ve snaze zabránit rizikovým kontaktům a dalšímu šíření tohoto viru. Z tohoto opatření samozřejmě vyplývá také zákaz lovu ryb z prostoru sportovního areálu ŠKODALAND, který je také označen cedulemi na oplocení celého areálu.
Důrazně proto apelujeme na lovící, aby respektovali zákaz vstupu do prostoru areálu ŠKODALAND!

Oficiální zpráva Městského obvodu Plzeň 3:

Město Plzeň uzavírá venkovní sportoviště

S ohledem na současný stav pandemie koronaviru, ve snaze zabránit rizikovým kontaktům a dalšímu šíření tohoto viru, se vedení města Plzně ve shodě s jednotlivými starosty městských obvodů rozhodlo opětovně uzavřít veřejnosti hojně navštěvované venkovní sportovní areály, a to od pátku 26. února úderem 18. hodiny. Jedná se o relaxačně odpočinkový areál Božkovský ostrov v Poříční ulici, dále sportovní komplex Škoda sport park v Malostranské ulici a v neposlední řadě o multifunkční sportovní areál Škodaland v Českém údolí.

Všechny uvedené areály budou veřejnosti uzavřeny do odvolání.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více