Přihlášení do RIS

Zákaz vstupu do prostoru sportovního areálu ŠKODALAND!

P3113589.jpg


Upozorňujeme všechny rybáře, že na rybářském revíru 431 043 Radbuza 1 B je zákaz vstupu do prostoru sportovního areálu ŠKODALAND, který je uzavřen z důvodu vyhlášení nouzového stavu a z důvodu přijetí mimořádných opatření k ochraně obyvatelstva a prevence nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19. Z těchto opatření samozřejmě vyplývá také zákaz lovu ryb z prostoru sportovního areálu ŠKODALAND, který je také označen cedulemi na oplocení celého areálu.
Důrazně proto apelujeme na lovící, aby respektovali zákaz vstupu do prostoru areálu ŠKODALAND!

Oficiální zpráva Městského obvodu Plzeň 3:

Škodaland se pro veřejnost uzavírá
Městský obvod Plzeň 3 s ohledem na vyhlášení nouzového stavu a přijatá mimořádná opatření k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 oznamuje, že od soboty 14. 3. 2020 uzavírá pro veřejnost multifunkční sportovní areál Škodaland v Českém údolí. Rozhodnutí platí do odvolání.
Pro aktuální informace sledujte prosím webové a facebookové stránky MO Plzeň 3 a Škodalandu.
Městský obvod Plzeň 3 důrazně žádá všechny, kteří chtějí navštívit areál Škodalandu, aby respektovali rozhodnutí obvodu o jeho uzavření a nevynucovali si vstup do něj. Areál je z bezpečnostních důvodů uzavřen a to z důvodu stavu nouze a v souladu s nařízením vlády. Ještě jednou prosíme všechny spoluobčany o respektování rozhodnutí obvodu, jde především o zdraví všech!
Děkujeme za pochopení!