Přihlášení do RIS

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (prosinec 2020)

Výbor 3.jpg

Milé rybářky, milí rybáři,

z důvodu trvajících epidemiologických opatření se i poslední letošní jednání výboru Západočeského územního svazu ČRS konalo formou videokonference.

Po krátkém přivítání všech zúčastněných se postupně začaly projednávat jednotlivé body schváleného programu.

Pracovnice sekretariátu Marcela Šímová informovala o proběhlých hospodářských závěrkách, které se letos kvůli epidemii koronaviru konaly v jiném duchu, než bylo zvykem v předešlých letech. Všem místním organizacím ČRS byly předány objednané známky a povolenky, také soupisy revírů a vše potřebné. Rybáři si tak již mohou ve svých organizacích zaplatit členství, koupit povolenku a těšit se na krásné chvíle u vody v roce 2021. Na konkrétní termíny výdeje známek a povolenek je nutné se informovat přímo v mateřské místní organizaci, obvykle jsou uvedeny na webových stránkách. Připomínáme, že na povolenky platné pro rok 2020 lze rybařit až do
10. 1. 2021. Toto opatření je platné jen na revírech Západočeského územního svazu, neplatí pro rybolov na ÚN Orlík a revírech ostatních územních svazů.

Předseda Ing. Jan Štípek přednesl zprávy z prosincového zasedání Republikové rady ČRS. Jedním z nejdůležitějších bodů byla informace o aktuálním stavu plánovaného rybářského informačního systému. Probrány byly jednotlivé varianty jeho financování, od dotace až po vlastní prostředky. Jednatel Martin Bílý informoval o průběhu porady jednatelů, nejdůležitější informací je, že již bylo vypsáno výběrové řízení na zpracovatele nového rybářského informačního systému.

Na základě písemné žádosti MO Mariánské Lázně rozhodl výbor Zpč. ÚS o poskytnutí finančního příspěvku za provedení mimořádných prací na revíru Kosový potok 3.

Výbor Zpč. ÚS i pro příští rok schválil finanční podporu pro odbor mládeže ve výši 150 tisíc Kč pro sportovní a jiné aktivity, nejlepší kroužek a nejlepší sportovce v roce 2021.

Vážení funkcionáři místních organizací, vážíme si Vaší práce, kterou zvládáte i v této nelehké době. Velmi Vám za to děkujeme! Přejeme Vám i Vašim blízkým krásné Vánoce a hlavně hodně zdraví a spokojenosti v nadcházejícím roce!

Milé rybářky, milí rybáři, přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků a do nového roku, který bude snad v mnohém lepší, než ten letošní, hlavně hodně zdraví a v neposlední řadě hodně krásných zážitků nejen u vody!

Martin Bílý, jednatel Zpč. ÚS ČRSChcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více