Přihlášení do RIS

Ze zasedání Západočeského územního svazu (říjen 2023)

Z VÚS.jpg

Dne 20. října 2023 se konalo v pořadí již osmé zasedání Západočeského územního svazu.

Předseda Ing. Štípek na úvod přednesl program jednání, ke kterému nebyly vzneseny žádné připomínky.

V prvním bodu jednání výbor územního svazu schválil rozpočet Západočeského územního svazu pro rok 2024.

Hospodář územního svazu Petr Dimitrov informoval o aktivu hospodářů, který se konal 18. října 2023 v hotelové škole v Mariánských Lázních za účasti 47 zástupců z 25 místních organizací. Na úvod jednání proběhla prezentace nového rybářského informačního systému v podání Matěje Valy z firmy Equica a projektového manažera systému Tomáše Kočici z Rady ČRS. V následující části programu hovořil hospodář o cenách násadových ryb, povolenek a známek pro rok 2024 a distribuci násad do rybářských revírů.

V dalším bodu zasedání výboru územního svazu předložil jednatel Martin Bílý harmonogram hospodářských závěrek místních organizací, které letos proběhnou dle plánu práce v termínu od 20. 11. do 1. 12. 2023. V termínech, které si organizace vyberou, převezmou v sídle svazu ceniny i ostatní materiály potřebné pro příští rok.

Ing. Štípek sdělil nejdůležitější body z jednání Rady ČRS, které se konalo 5. 10. 2023:
Ze zasedání Republikové rady (říjen 2023) (rybsvaz.cz)

Jednatel Martin Bílý informoval o poradě jednatelů, která proběhla 12. 10. 2023.

Výbor územního svazu odsouhlasil návrh hospodáře na opravu bezpečnostních přelivů rybníků Dravý 1 a Dravý 2 (rybářské revíry v majetku územního svazu).

Předseda územní dozorčí komise Západočeského územního svazu Roman Moulis informoval, že územní dozorčí komise provedla kontrolu účetních dokladů za první pololetí roku 2023 a neshledala žádné nedostatky.

Referentka Marcela Šímová informovala o proběhlé akci „Co je české, to je hezké“, která se konala dne 8. října 2023 v ZOO Plzeň. Na akci byl opět zapůjčen z Rady ČRS oblíbený simulátor lovu ryb, s jehož obsluhou již poněkolikáté pomáhali pánové Jaroslav Král a Josef Dušek. Na místě byly návštěvníkům akce rozdávány propagační materiály ČRS.

Přejeme Vám krásné podzimní dny u našich rybářských revírů!
Marcela Šímová, DiS., referentka Zpč. ÚS ČRS

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více