Přihlášení do RIS

Zlatá udice – místní kolo u ČRS, z. s., MO Rokycany

8.jpg

V sobotu 22. 4. 2023 proběhlo u ČRS, z. s., MO Rokycany místní kolo soutěže Zlatá udice. Místem konání soutěže byla obec Dobřív, konkrétně vodní nádrž Huťská, rybářský revír 431 095 Klabavka 3/R, podrevír 01, travnatý prostor mezi vodní nádrží a vodním hamrem a zasedací místnost obecního úřadu.

Do soutěže se nakonec přihlásilo 18 soutěžících z rybářských kroužků Hrádek a Mirošov. Po prezentaci soutěžících, jejich seznámení s organizačními opatřeními a vylosování míst jsme soutěž zahájili disciplínou LRU. Počasí nám evidentně přálo. S rybami to bylo o něco horší, ale úlovky, i když ne kapitální, nakonec byly. Vítěz tohoto kola soutěže ulovil 15 ryb o celkové délce 2,5 m. Po krátké přestávce, v průběhu které si soutěžící opekli a snědli špekáčky, nabrali síly na pokračování v soutěži. Organizační tým zatím připravil prostory pro RT a RZ. Soutěžící se rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina pokračovala v soutěži disciplínou RT. Druhá skupina pokračovala v soutěži disciplínou RZ. Skupiny se na pracovištích disciplín vystřídali a v 15:00 jsme se dostali k závěru a vyhodnocení místního kola.

Soutěž dokončilo 15 soutěžících, tři soutěžící odstoupili ze soutěže po LRU. Prvních šest bude reprezentovat ČRS, z. s., MO Rokycany na okresním kole.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více