OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dny otevřených dveří SRŠ Vodňany  

Zveme všechny uchazeče o studium a zájemce o prohlídku školy na dny otevřených dveří, které se budou konat vždy v sobotu v termínech 3. 11. a 8. 12. 2018 od 9.00 do 14.00 hodin.

Škola s více než 90tiletou tradicí jako jediná u nás nabízí 4letý maturitní obor Rybářství ve dvou studijních specializacích a to chov ryb a vodní stavby. Studium Vyšší odborné školy vodního hospodářství a ekologie Vodňany je tříleté, zakončené absolutoriem. Absolventi školy získávají titul diplomovaný specialista (Dis.) v oboru vodní hospodářství a ekologie. Studium VOŠ VHE je zaměřeno na problematiku tvorby a ochrany životního prostředí s důrazem na ochranu vod, vodního prostředí a vodních organismů.

Nově je otevřeno venkovní jezírko s podzemní učebnou a průhledem pod vodní hladinu. Mezi obyvatele nádrže patří okrasné mutace ryb, čtyři druhy jeseterů, kaprovci čínští a veslonosi američtí. Na jezírko navazuje mokřadní biotop s vodními a vlhkomilnými rostlinami. 
Nové objekty plní pro školu výukovou funkci, ale spolu s expozicí ryb v akváriích a rybářským muzeem je nabízeno veřejnosti k návštěvě o pravidelných dnech otevřených dveří.

Více informací naleznete na webových stránkách školy.


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám