Přihlášení do RIS

Mistrovství České republiky juniorů v LRU – muška – řeka

011.ČRS_MČR2023_junioři_muška.jpg

V sobotu 9. září 2023 se na revíru č. 433 071 Úslava 1 konalo Mistrovství České republiky juniorů v LRU – muška – řeka. Mistrovství muselo být z důvodu nízkého průtoku vody přeloženo z červnového termínu na druhou zářiovou sobotu. Protože se pořadatelé i tentokrát potýkali s nedostatkem vody v řece, proběhl závod pouze v jednom dnu (oproti plánovaným dvěma).

Po slavnostním zahájení závodníci obsadili svá lovná místa a začal boj o nejlepší výsledky. Zúčastnilo se celkem 36 závodníků, na prvním místě skončil David Sušil z Územního svazu města Prahy, na druhém Richard Švub z Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko a na třetím Michal Slavíček z Jihočeského územního svazu. Nejlepší zúčastněnou dívkou byla Barča Karpjaková ze Západočeského územního svazu. Mezi nejčastější úlovky patřil jednoznačně Jelec tloušť, avšak rybou závodu se stala štika, ulovená Jakubem Vedralem (JÚS), a to v délce 510 mm. Za celý závod se ulovilo 574ks ryb.

Celé mistrovství proběhlo bez problémů a v přátelské atmosféře.

Poděkování patří všem sponzorům, rodičům, a hlavně všem skvělým lidem, kterým není lhostejné spolupracovat při organizaci takových akcí, protože jen děti v tom budou moci nadále pokračovat.

Těšíme se na další závody ve stejně pohodovém duchu!

Za organizační tým Jiří Pech ml.

Kompletní výsledkovou listinu ze závodů najdete zde.

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více