Přihlášení do RIS

Omezení rybolovu na revíru 431 063 Třemošenka 2 (Hamr)

Informace pro rybáře  provádějící  lov ryb na rybníku Hamr v Trnové, revír 431063 Třemošenka 2.

Dne 8. 10. 2022 od 9 do 12 hod. se konají  na  schválené  brokové myslivecké střelnici v Trnové, v severozápadní části  za rybníkem Hamr  střelby na asfaltové terče - holuby . 

V době střeleb  je  v zájmu  bezpečnosti ZAKÁZÁN vstup všech  osob (včetně rybářů) do prostoru travního porostu – luk přiléhajících k rybníku.

Místo bude  označeno  informačními cedulemi na přístupových cestách a nad střelnicí v době  střeleb  bude umístěn červený prapor, informace je zveřejněna v platném rybářském řádu a její dodržování kontrolováno rybářskou stráží.

Dočasné  omezení lovu ryb bylo projednáno s  uživatelem rybářského revíru  a  odpovědnými  zaměstnanci odboru  Životního prostředí KÚ Plzeňského kraje. Omlouváme se Vám  tímto za dočasné omezení Vašeho výkonu rybářského práva a děkujeme za pochopení. Omezení je dáno společným zájmem  ochrany  zdraví a  bezpečnosti  osob,  zejména rybářů v daném úseku.

Myslivecký spolek Trnová z.s.

     

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více