OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Omezení rybolovu na revíru 431 063 Třemošenka 2 (Hamr)

Informace pro rybáře  provádějící  lov ryb na rybníku Hamr v Trnové, revír 431063 Třemošenka 2.

Ve dnech 10. 9. 2021 od 16 do 19 hod. a 11. 9. 2021 od 09 do 16. hod. se konají  na  schválené  brokové myslivecké střelnici v Trnové, v severozápadní části  za rybníkem Hamr  střelby na asfaltové terče - holuby . 

V době střeleb  je  v zájmu  bezpečnosti ZAKÁZÁN vstup všech  osob (včetně rybářů) do prostoru travního porostu – luk přiléhajících k rybníku.

Místo bude  označeno  informačními cedulemi na přístupových cestách a nad střelnicí v době  střeleb  bude umístěn červený prapor, informace je zveřejněna v platném rybářském řádu a její dodržování kontrolováno rybářskou stráží.

Dočasné  omezení lovu ryb bylo projednáno s  uživatelem rybářského revíru  a  odpovědnými  zaměstnanci odboru  Životního prostředí KÚ Plzeňského kraje. Omlouváme se Vám  tímto za dočasné omezení Vašeho výkonu rybářského práva a děkujeme za pochopení. Omezení je dáno společným zájmem  ochrany  zdraví a  bezpečnosti  osob,  zejména rybářů v daném úseku.

Myslivecký spolek Trnová z.s.

     

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Z VÚS.jpg

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (červen 2021)

Červnové zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se po sedmi měsících jednání prostřednictvím videokonferencí konalo, za dodržení aktuálních protiepidemických opatření, formou osobního setkání v sídle svazu.

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

Více

Soupis revírů 2021-2022 Zpč. ÚS

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2021-2022

Více