OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Omezení rybolovu na revíru 431 063 Třemošenka 2 (Hamr)

Informace pro rybáře  provádějící  lov ryb na rybníku Hamr v Trnové, revír 431063 Třemošenka 2.

Ve dnech 31.5 (pátek ) 2019  v době  od 16 do 20 hod a 1.6. ( sobota) 2019  v době  od  09    do 17  hod. se konají  na  schválené  brokové myslivecké střelnici v Trnové, v severozápadní části  za rybníkem Hamr  střelby  na asfaltové terče   -  holuby . 

V době střeleb  je  vstup všech  osob Z A K Á Z Á N, včetně rybářů, do přiléhajícího prostoru k rybníku z  travního porostu – luk v zájmu jejich  bezpečnosti.

Místo je  označeno  informačními cedulemi na přístupových cestách a nad střelnicí v době  střeleb  visí červený prapor, informace je zveřejněna v platném rybářském řádu a její dodržování kontrolováno rybářskou stráží.

Dočasné  omezení  jsme projednali s vedením Územního rybářského  svazu  v  Plzni a  odpovědnými  zaměstnanci odboru  Životního prostředí   KÚ Plzeňského kraje. Omlouváme se Vám  tímto za dočasné omezení Vašeho výkonu rybářského práva a děkujeme za pochopení. Omezení je dáno společným zájmem  ochrany  zdraví a  bezpečnosti  osob,  zejména rybářů v daném úseku.

Za myslivecký Myslivecký spolek Trnová z.s.

          Mgr. Josef Kraus   předseda


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám