OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vypuštění rybářského revíru 04231 002 Mohelnice

Mohelnice.jpg

Městský úřad Nepomuk, odbor výstavby a životního prostředí jako příslušný vodoprávní orgán rozhodl, na základě kontrolní prohlídky, o zákazu užívání stavby, které spočívá v bezodkladném vypuštění vody z rybníka Mohelnice. Dle posouzení vodoprávního úřadu není stavba užívána stanoveným způsobem, jelikož současný technický stav stavby je havarijní a nelze ji tak dále užívat. Z uvedených důvodů nařídil vlastníkovi rybníka, kterým je Klatovské rybářství a.s., vypuštění rybníka Mohelnice, a to do 14 dnů od právní moci tohoto rozhodnutí a zajištění nápravních opatření, která spočívají v celkové revizi stavebně technického stavu betonových či skládaných částí z kamene v místech skluzu bezpečnostního přelivu a na skluzu u stavidel a zamezení průsaku vody do konstrukce hráze.

Na základě výše popsaných skutečností bude v následujících dnech rybník Mohelnice vypuštěn a budou provedena nápravná opatření. Od 13. 11. 2020 proto platí na rybářském revíru 04231 002 Mohelnice zákaz lovu ryb.


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní?

Napište nám