OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (únor 2020)

Vážené rybářky, vážení rybáři,

letošní druhé zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se konalo 27. února 2020. Po úvodní kontrole usnesení z minulého zasedání přednesli členové výboru územního svazu zprávy z dosud proběhlých členských schůzí místních organizací, kterých se zúčastnili. Jediný problém byl avizován u místní organizace Nejdek, která dlouhodobě tlumí svoji činnost, nepřijímá nové členy a značná část jejích dřívějších členů přestoupila do sousedních místních organizací. Na členské schůzi byl přednesen návrh na sloučení s místní organizací Božičany, ale s ohledem na účast členů těsně pod padesát procent nemohlo být dle Stanov ČRS o tomto návrhu hlasováno.

Následně byly výboru předloženy zprávy sportovních odborů a odboru mládeže za uplynulý rok.

Dalším bodem programu byla zpráva odboru čistoty vody a životního prostředí za loňský rok.

Předseda Ing. Jan Štípek přednesl informaci ze zasedání Republikové rady ČRS. Jednatel Martin Bílý informoval o obsahu porady jednatelů.

Účetní ÚS p. Veronika Čečková informovala o průběhu semináře pro účetní místních organizací, který proběhl 26. února pod vedením předsedkyně ekonomické komise p. Martiny Vlčkové v prostorách sekretariátu ÚS.

Pracovnice sekretariátu ÚS Marcela Šímová informovala o semináři vedoucích kroužků mládeže místních organizací, který se konal dne 22. února 2020 a o přípravách na vyhodnocení nejlepších sportovců z řad dětí a mládeže, které se uskuteční 28. února.

Hospodář Jaroslav Vogl přednesl informaci ze zasedání hospodářského odboru Rady ČRS.

 

Martin Bílý, jednatel Zpč. ÚS ČRS


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz, máte něco,o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Říjnové Rybářství

Pomohlo by u vybraných druhů ryb zavedení horní míry? To je otázka, nad kterou se na říjnových stránkách Rybářství zamýšlejí čtyři odborníci z oblasti rybářství a rybolovu. Zjistíte také, jak své dvouleté působení v pozici předsedy ČRS hodnotí PhDr. Mgr. Ing. Karlel Mach, MSc., MBA a k čemu všemu mohou vědci využívat satelitní snímky?

Více

prvni_povolenka_zdarma_1.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2020.

Více

00002241_samolepka_2.jpg

Akce časopisu Rybářství. Tři měsíce předplatného pro děti zdarma!

Máte doma malého rybáře, kterého baví objevovat kouzlo přírody, napětí z lovu a raduje se z každého úlovku? Chtěli byste, aby se o svém koníčku dozvěděl víc?

Více