Přihlášení do RIS

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (únor 2020)

Vážené rybářky, vážení rybáři,

letošní druhé zasedání výboru Západočeského územního svazu ČRS se konalo 27. února 2020. Po úvodní kontrole usnesení z minulého zasedání přednesli členové výboru územního svazu zprávy z dosud proběhlých členských schůzí místních organizací, kterých se zúčastnili. Jediný problém byl avizován u místní organizace Nejdek, která dlouhodobě tlumí svoji činnost, nepřijímá nové členy a značná část jejích dřívějších členů přestoupila do sousedních místních organizací. Na členské schůzi byl přednesen návrh na sloučení s místní organizací Božičany, ale s ohledem na účast členů těsně pod padesát procent nemohlo být dle Stanov ČRS o tomto návrhu hlasováno.

Následně byly výboru předloženy zprávy sportovních odborů a odboru mládeže za uplynulý rok.

Dalším bodem programu byla zpráva odboru čistoty vody a životního prostředí za loňský rok.

Předseda Ing. Jan Štípek přednesl informaci ze zasedání Republikové rady ČRS. Jednatel Martin Bílý informoval o obsahu porady jednatelů.

Účetní ÚS p. Veronika Čečková informovala o průběhu semináře pro účetní místních organizací, který proběhl 26. února pod vedením předsedkyně ekonomické komise p. Martiny Vlčkové v prostorách sekretariátu ÚS.

Pracovnice sekretariátu ÚS Marcela Šímová informovala o semináři vedoucích kroužků mládeže místních organizací, který se konal dne 22. února 2020 a o přípravách na vyhodnocení nejlepších sportovců z řad dětí a mládeže, které se uskuteční 28. února.

Hospodář Jaroslav Vogl přednesl informaci ze zasedání hospodářského odboru Rady ČRS.

 

Martin Bílý, jednatel Zpč. ÚS ČRS


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více