Přihlášení do RIS

Ze zasedání výboru Západočeského územního svazu (prosinec 2021)

Vážené rybářky, vážení rybáři,

dne 15. prosince 2021 se konalo poslední zasedání Západočeského územního svazu v letošním roce. Jednání proběhlo formou videokonference.

Na úvod místopředseda JUDr. Šíma a jednatel Zpč. ÚS Martin Bílý pogratulovali předsedovi Zpč. ÚS Ing. Štípkovi k významnému životnímu jubileu.

Ing. Dort informoval o proběhlých hospodářských závěrkách, které se konaly ve stejném duchu, jako v loňském roce (většina místních organizací ČRS si objednané známky a povolenky, soupisy revírů apod. vyzvedla v předem určeném čase v sídle svazu). Vše je tedy připraveno, aby si rybáři mohli ve svých organizacích zaplatit členství a zakoupit povolenku pro příští rok. Konkrétní termíny výdeje známek a povolenek je vhodné si dohodnout přímo v mateřské místní organizaci, obvykle jsou uvedeny na webových stránkách. Na povolenky platné pro rok 2021 lze rybařit až do 10. 1. 2022. Termín pro vrácení povolenek je 15. leden 2022.

V dalším bodu členové výboru kladně zhodnotili průběh XVIII. Republikového sněmu ČRS, který se konal 20. 11. 2021. https://www.crsplzen.cz/inpage/ze-zasedani-xviii-republikoveho-snemu-crs/

Ing. Štípek přednesl nejdůležitější zprávy z jednání Rady ČRS, která se konala 9. 12. 2021. https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/aktuality/rada-crs/825-ze-zasedani-republikove-rady-prosinec-2021. (Porada jednatelů se koná 16. 12. 2021.)

Výbor Zpč. ÚS se zabýval některými návrhy na změnu jednacího řádu ČRS, které musí být doručeny Radě ČRS do 19. 12. 2021.

Ing. Štípek informoval o aktuálním stavu vývoje nového rybářského informačního systému.

Na závěr předseda Zpč. ÚS poděkoval všem členům výboru a zaměstnancům Zpč. ÚS za práci pro ČRS a popřál všem veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce.


 

Vážení funkcionáři místních organizací, vážení externí prodejci, velmi si vážíme Vaší práce, kterou zvládáte i v dnešní nelehké době. Děkujeme! Přejeme Vám i Vašim blízkým krásné Vánoce a v novém roce hlavně hodně zdraví a spokojenosti!

Milé rybářky, milí rybáři, přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků a v nadcházejícím roce hlavně hodně zdraví a mnoho krásných zážitků nejen u vody!

Za Západočeský územní svaz
Marcela Šímová, DiS., referentka Zpč. ÚS ČRS


Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více